Dijital Siyaset

Algıların gerçekleri gölgelediği, kimi zaman peşinden sürüklediği, hatta özünden saptırdığı günümüz dünyasında ‘ileti yönetimi' her zamankinden çok daha önem kazandı. Bambaşka bir iletişim dünyasına evrilmiş bulunuyoruz.

Bir düşüncesini çevresiyle paylaşmak için cebinde 3-5 kopya fotokopi çektirecek imkanı olmayanların bile; ses, görüntü ve satırlarını paylaşmak için sosyal ağlarda onbinlerce, yüzbinlerce takipçisi var. Sosyal ağlardaki iletişim sadece kişilerarası iletişimi etkilemekle kalmadı, ekonomik ilişkileri, siyaseti, diplomasiyi etkileyen bir boyuta ulaştı.

Sosyal ağlar insanlara, aynı anda her yerde olma, iletişim kurabilme fırsatını sundu.
Dijital hayatın yaşamın her alanını sarmaladığı böyle bir dünyada siyasetçinin toplumla iletişimi de ayrı boyut kazandı.
Aynı zamanda Dijital Siyaset çağındayız.

Eğer günümüzde sosyal medya gerçekliği varsa, elinizde tuttuğunuz bu kitap, tam da bu gerçekliğin sihirli kutusuna usta bir el dokunuşu ile çok önemli bir katkı sunmaktadır.
Kitaptaki her cümle, etkin sosyal medya kullanımı için vazgeçilmez bir kılavuz niteliğinde.

Biyografisi başarı hikayesi ile dolu olan değerli bilim insanı ve siyasetçi Prof. Dr. Necdet Ünüvar, kaleme aldığı bu nefis çalışma ile, çok ihtiyaç duyulan bu önemli konuda derin bir boşluğun doldurulmasına katkı sunuyor.
Sosyal Medyaya bakışınız değişecek. Ufkunuz açılacak.

Prof. Dr. Osman Özsoy

YAZAR:Necdet Ünüvar
BARKOD:9786054726332
ISBN:9786054726332
SAYFA SAYISI:120
SATIŞ FİYATI:8.00
KİTAP BOYUT:13.5 x 21 cm
KİTAP KAPAK CİNSİ:Karton Kapak
KİTAP YAYINCI:Pozitif Yayınevi

Hemen satın alın: