Tek Başına Anne Olmak

Tek Başına Anne Olmak

Boşanma Sonrası Kendini Toplama ve Hayatı Tekrar Rayına Oturtma Süreci

Birinci Adım: Kendimi Seviyorum
İkinci Adım: Ne İstediğimi Biliyorum
Üçüncü Adım: Ailem Hâlâ Bir Arada
Dördüncü Adım: Kim Olduğumu Kendim Belirleyebilirim
Okura dört basit adım sunan Tek Başına Anne Olmak kitabı, hayatın gerçeklerini gözler önüne sermenin yanı sıra, kendilerine duydukları özsaygının en hassas olduğu, yaşamlarının en savunmasız döneminde çocuk büyütmenin zorluklarıyla karşı karşıya kalan boşanmış annelere destek olan bir kaynak görevi görüyor. Günümüzde yalnız bir ebeveyn olmak konusunda faydalı, güven verici tavsiyelerde bulunmakla kalmayan bu kitap, bekâr kadınlara sadece başa çıkma konusunda değil, çocuklarını yetiştirmelerine, yeniden yaşama karışmalarına ve istedikleri hayatı kurmalarına yardımcı olacak anlayış, cesaret ve güç kazanma hususunda fikirler veriyor.
"Bu kitap, yeni sorumluluklarına ayak uydurmaya çalışan kadınlara manevi destek sağlıyor."
-Publisher's Weekly-
"Ellison, boşandıktan sonra göğüs gerdiği zorlukları ve şimdilerdeki canlı, neşeli kadın olabilmek için attığı adımları tüm detaylarıyla açıklıyor."
-The San Francisco Chronicle-

Sheila Ellison, Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun ve Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 365 Yolu gibi alanında çok satan, çocuklar ve ebeveynlere yönelik pek çok kitabın yazarıdır. Ayrıca, gençlik toplulukları ve danışmanlık programlarının kurucusudur. Tanınmış bir konuşmacı ve de seminer başkanı olan Ellison, dört çocuk annesidir.

YAZAR:Sheila Ellison
BARKOD:9786054726875
ISBN:9786054726875
SAYFA SAYISI:360
SATIŞ FİYATI:27.50
BASKI TARİHİ:2018 - 5
KİTAP BOYUT:13.5 x 21 cm
KİTAP KAPAK CİNSİ:Karton Kapak
KİTAP YAYINCI:Pozitif Yayınevi